Із Свірзького замку хочуть зробити готель до Євро-2012, - голова ЛОО Спілки архітекторів України

26 листопада 20073580

"Національна спілка архітекторів негативно ставиться до цієї постанови Кабміну. З нами ніхто не радився. Це елементарне рейдерство", - так прокоментував ZAXID.NET голова Львівської обласної організації Національної спілки архітекторів України Микола Габрель постанову Кабміну про те, що два замки та палац на Львівщині внесено до переліку об'єктів права державної власності, які можуть надаватися в концесію.

"Національна спілка заключила угоду із Львівської галереєю мистецтв щодо створення у Свірзькому замку Будинку творчості та відпочинку для усіх творчих спілок. Два інші об’єкти, про які йдеться у постанові, "прив’язані" за вуха. Насправді, є певна група людей, швидше за все, з Львівщини, яким залежить на замку. Думаю, що замок хочуть перебудувати у готель до Євро-2012.

Ще раз наголошую - це рейдерство. Ми маємо надію, хоч і дуже невелику, що цю постанову скасують, можливо, тут допоможе авторитет директора Львівської галереї мистецтв Бориса Возницького. Хоча надія невелика - це постанова уряду", - наголосив М.Габрель.

Довiдка ZAXID.NET

Кабінет міністрів України вніс до Переліку об'єктів права державної власності, які можуть надаватися в концесію, два замки та один палац на Львівщині. Про це йдеться у постанові Кабміну № 1338 від 21 листопада.

До переліку об'єктів права державної власності, які можуть надаватися в концесію, внесено: замок (1484 рік) - пам'ятка архітектури с. Свірж Перемишлянського району, замок (XVI-XVII ст.) - пам'ятка архітектури національного значення, с. Старе Село Пустомитівського району, палац (XIX ст.) - пам'ятка архітектури національного значення, с. Тартаків Сокальського району.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук