Кандидатів на посади в Державне бюро розслідувань перевірятимуть на поліграфі

СуспільствоВолодимир Пиріг, 6 листопада 20163920

Усі кандидати на посаду голови та членів Державного бюро розслідувань (ДБР) пройдуть перевірку поліграфом, повідомила партнерка юридичної фірми, учасниця конкурсної комісії ДБР Тетяна Сліпачук в ефірі «Громадського ТБ».

«Цей конкурс є першим з точки зору застосування поліграфа. Ні в якому конкурсі до цього поліграф не застосовувався як етап. Стосовно відбору до ДБР — це вимога законодавства до кожного співробітника. Це дуже складний процес. Тести показали, що люди дуже різні і відношення до конкурсу дуже різне», – сказала вона.

За словами Сліпачук, керівництво нового органу буде обрано після співбесід, які мають розпочатися 14 листопада.

До слова, ДБР має остаточно перебрати на себе функцію досудового (попереднього) слідства від прокуратури.

Раніше конкурсна комісія з відбору керівництва Державного бюро розслідувань остаточно відмовилася допустити начальника департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури Сергія Горбатюка до конкурсу на посаду директора бюро.

Із 10 травня до 8 червня комісія приймала документи від кандидатів на посаду директора Держбюро розслідувань, його першого заступника та заступника. Документи на посади керівництва Державного бюро розслідувань подав 81 кандидат. Станом на 1 листоппада в наступний етап конкурсу пройшли 49 кандидати, які претендують на три найвищі посади в ДБР. Одним з кандидатів на пост голови ДБР є головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук