Колектив МП "Краковець" змусили підписати чисті бланки, - екс-працівник

26 листопада 201010940

Колишній заступник начальника відділу митного поста «Краковець» Львівської митниці Олег Кисельов заявив, що колектив митного посту «Краковець» учора, 25 листопада, змусили підписати чисті бланки. Про це Олег Кисельов повідомив сьогодні, 26 листопада, під час пікету під адміністративною будівлею Львівської митниці.

"Учора нас зібрав начальник митниці, посадив наш колектив в залі для конференцій і примусив, сказав, що треба підписатися (на чистих паперах, - ред.) прізвищем, іменем, по-батькові", - зазначив О. Кисельов.

За його словами, підписи мали стосуватися того, що звільнені працівники митного поста "Краковець" були ознайомлені з актом перевірки та наказом про звільнення. "Але нам не надали ніякого акту, ніякого наказу. Це було зроблено шахрайським шляхом", - зазначив О. Кисельов.

Він також пояснив, що колишні працівники митного поста "Краковець", звільнені за результатами перевірки, не змогли відмовитись підписувати чисті бланки, бо їх закрили в залі, чинили на них психологічний тиск "Одні двері в зал були закриті. Поставили людей і ніхто не міг звідти навіть вийти", - повідомив О.Кисельов.

Нагадаємо, 25 листопада на прес-конференції в адміністративному приміщенні Львівської митниці заступник голови Держмитслужби Степан Дериволков повідомив, що за результатами перевірки діяльності митного контролю у чотирьох пунктах пропуску Львівської області буде звільнено 55 працівників митної служби.

Відтак, сьогодні у Львові близько 20 звільнених працівників митних постів в Мостиськах, Краковці та Раві Руській протестують проти наказу про їх звільнення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук