Комітет Верховної Ради затвердив закон про Антикорупційний суд

СуспільствоАндрій Стець, 21 травня 20184490
Комітет прийняв таке рішення у понеділок, 21 травня, за участю представників Венеціанської комісії

Комітет Верховної Ради з питань правової політики надав висновок до другого читання законопроекту про Вищий антикорупційний суд, за винятком двох норм, які ще належить остаточно узгодити з Міжнародним валютним фондом. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Як повідомляється, рішення підтримали 13 з 17 присутніх членів комітету.

Комітет прийняв таке рішення у понеділок, 21 травня, за участю представників Венеціанської комісії.

Голова комітету Руслан Князевич (БПП) зазначив, що неузгодженим залишається положення щодо права вето громадської ради міжнародних експертів.

До другого читання законопроекту подано 1925 поправок.

За його словами, ще одним положенням, яке належить остаточно узгодити, є норма про обов'язковість присутності в колегії суддів колишнього судді, у якого є досвід перебування на цій посаді не менше п'яти років.

В понеділок увечері продовжаться консультації з МВФ з неузгоджених положень.

«Сьогодні ввечері, до ранку консультації будуть. Якщо завтра вранці ці консультації завершаться успіхом, то ми, напевно, додатково вранці ще можемо зібрати засідання комітету для того, щоб, крім того рішення, яке ми приймемо сьогодні, додатково прийняти рішення ще і по цих питань», – пояснив він.

Також голова комітету відзначив, що якщо не вдасться провести засідання комітету, то такі положення законопроекту будуть винесені на розгляд народних депутатів уже в сесійній залі без окремого рішення комітету.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук