Компанія Josera Україна святкує десятирічний ювілей

Суспільствопромоція, 18 липня 2018, 09:30 771 0

Joserа Україна святкує свій десятилітній ювілей на вітчизняному ринку. Загалом же ж сімейна баварська компанія Josera уже 75 років залишається провідним підприємством в галузі годівлі тварин не лише в Німеччині, а й у всьому світі. Філософія компанії є запорукою її успіху.

«10 років в Україні – це дуже великий результат. І мені здається, що найбільше, що ми змогли досягти впродовж цього часу – це перенести в Україну наш сімейний дух, це не просто співпраця, а це велика родина», – розповів Петер Брильські, генеральний директор компанії Joserа Україна.

Відповідальність компанії Josera створює тісну співпрацю із науковцями, засновану на найвищій якості. Josera дбає про навколишнє середовище та впроваджує найновіші розробки у своїй галузі. А ще із впевненістю дивиться у майбутнє.

«Зараз ми дивимося аби зробити так, щоб з наявною командою української Josera ми могли розвиватися далі і зважаємо на те, як маємо зробити наступний крок у розвитку, аби він був правильний. Щоб ми використали якомога більші можливості», – сказав Буркарт Ербахер, член правління компанії Josera (Німеччина).

Josera знає і цінує свого кінцевого споживача. Клієнти компанії завжди можуть покластись на надійність Josera.

«Cьогодні компанія Josera для нас – це надійний партнер, який впродовж всього періоду співпраці забезпечує нас якісною продукцією, якісним консалтингом», – зазначив клієнт компанії Josera Михайло Травецький.

Josera ніколи не зупиняється на досягнутому. Майбутнє компанія бачить за здоровою годівлею тварин, якістю та лише довготривалою співпрацею.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук