Компанія «Молокія» запроваджує інновації

Суспільствопромоція, 25 квітня 2017, 11:34 1649 0

Молоко, яке тебе любить. Компанія «Молокія» диктує моду на інновації на ринку українських виробників. Це сучасна технологія лагідної очистки, найновіше обладнання та оновлений дизайн.

«Дизайн це білий колір, а це свідчення про чистоту, про весну про новизну «Молокії». Новизна «Молокії» на сьогоднішній день це те, що ми хочемо сказати споживачу, розповісти наскільки ми багато робимо, щоб дати продукт найякісніший і найбезпечніший», сказав голова правління ПрАТ «Тернопільський молокозавод» Віталій Ковальчук.

Майже мільйон українських родин обрали продукцію «Молокії» до свого столу. Знані експерти здорового харчування вже оцінили якість «Молокії» на відмінно.

«Молокійський сир для мене найбільше підходить через те, що сирники можна робити. А потім я почав звертати увагу, бо назва така цікава і подумав, як же я не був на цьому заводі, адже на всіх підприємствах бував, на всіх молококомбінатах. І поступово моя цікавість привела мене в Тернопіль», розповів телеведучий, експерт зі здорового харчування Костянтин Грубич.

Бренд «Молокія» входить в ТОП-5 виробників молока і має намір надалі рухатись вперед.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук