Консультативна місія ЄС подарувала львівським студентам ІТ-обладнання вартістю €8 тис.

Обладнання використовуватимуть для тренінгів із забезпечення громадського порядку

СуспільствоОрися Шиян, 26 квітня 20172820
Консультативна місія ЄС подарувала львівським студентам ІТ-обладнання вартістю €8 тис.
фото ЛьвДУВС
Співпраця з відомчими навчальним закладами – одна з найважливіших ділянок діяльності КМЄС

26 квітня студенти Львівського державного університету внутрішніх справ отримали спеціальне ІТ-обладнання від консультативної місії ЄС в Україні (КМЄС) вартістю 8 тис. євро, повідомляє прес-центр вишу.

Серед обладнання ― ноутбуки, проектори, екрани для проекторів та устаткування для проведення мобільних тренінгів. Університет їх використовуватиме в навчальних цілях, зокрема й для тренінгів з охорони громадського порядку, що є одним з пріоритетних напрямків діяльності КМЄС.

«В університеті працюють дуже кваліфіковані інструктори, але студенти не завжди мають доступ до сучасного ІТ-обладнання. Завдяки обладнанню, яке ми передаємо, студенти отримають доступ до більш інтерактивних та корисніших навчальних інструментів», ― зазначив радник та тренер КМЄС з кримінальних розслідувань регіонального представництва у Львові Вернер Гайсслер.

Співпрацю між регіональним представництвом КМЄС у Львові та відомствами сектору цивільної безпеки розпочали торік, а співпраця з університетом стала однією з найважливіших.

«Разом із КМЄС ми спільно працюємо над реалізацією створення і функціонування Тренінгового центру в НТВ «Верещиця», і ми вдячні консультативній місії за конструктивний підхід до впровадження цих ідей в практичну діяльність», – зазначив очільник університету Роман Благута.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук