Крайнощі

Треба перестати жити емоціями і прийшов час спокійного аналізу

БлогиБорислав Береза , 19 травня 2015 176
Борислав Береза
Народний депутат

Інші блоги автора

Це "зрада", нестямно кричать одні! Це "перемога", не менш наполегливо доводять інші! Сеню на мило вимагають розчаровані. Всім кому не подобається прем'єр - це агенти Кремля, стверджують їхні опоненти. А потім починаються крайності похлеще. Все погано, нас злили, смороду окупантомовні, бий і круши, скрізь жиди, всі донецькі погані і так далі. Все це працює на розрив, а не на зшивання України. І дії нашого керівництва лише підіграють тим, хто вносить розбрат і хитання в українську націю.

Так, проблеми є, але нам не можна почати конфліктувати один з одним. Україну потрібно відроджувати, відбудовувати і оновлювати. Але нація яка знаходиться в конфлікті сама з собою буде витрачати масу сил на деструктивні дії, а не на творення. Нам вистачає такої проблеми, як ватяне населення на сході України.

Досить роздавати штампи всім і вся. Треба аналізувати і тверезо оцінювати ситуацію. Проблеми вирішувати, а фейк ігнорувати. Необхідно припинити вестися на політтехнологічні штучки за допомогою яких нас зіштовхують один з одним. Є тільки дві сторони. Ті, хто за Україну і ті, хто проти. Ті, хто за свободу і майбутнє або ті, хто за совковість і рузькій мір. І своїми справами треба показувати свою сторону, а не ховати свої каламутні справи і думки за патріотичні слогани.

Необхідно чітко усвідомити, що ті, хто хоче відкату назад будуть ховатися за патріотичними словами, але їх вчинки самі все скажуть за них. Розкольників необхідно виявляти. Треба перестати жити емоціями і прийшов час спокійного аналізу. Тоді все у нас вийде. Я вірю і знаю, що так і буде до тих пір, поки ми разом і об'єднані однією метою!

Слава Україні!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук