Культурні події у Львові на вихідні 22-24 березня

Прем'єра вистави «Зачарована Десна», виставка сучасного закарпатського мистецтва та костюмована екскурсія підземеллями

Головні новини Львова 21.03Марічка Крижанівська, 21 березня 2019, 18:35 594 0

У Центрі Довженка — прем'єра вистави «Зачарована Десна».

«Зачаровану Десну» за твором Олександра Довженка покажуть на Сихові. У Центрі Довженка цієї неділі, 24 березня, влаштують прем'єру цієї вистави. Над режисурою працювала акторка театру ім. Лесі Українки Зоряна Дибовська спільно із гуртом «Ягоди», режисером Олексієм Кравчуком, а також студентами факультету Культури і мистецтва Франкового університету. Під автентичні пісні глядач порине у дитячі роки Олександра Довженка.

«Масштабна подія, вистава є величезною, багато декорацій. Тобто зал ми повністю будемо перетворювати під такий театральний простір», – розповіла директорка Центру Довженка Марта Іванишин.

Сучасне закарпатське мистецтво — у галереї «Дзиґа».

Побачити, яким є сучасне мистецтво вихідців із Закарпаття. У галереї «Дзиґа» у п'ятницю, 22 березня, відкриють виставку «Координати». Там зібралися одинадцять митців, серед них Ольга Пильник, Олег Сусленко, Беата Корн. Автори покажуть себе у різних жанрах – від живопису, графіки, скульптури до інсталяції. Біля кожної роботи буде написано географічні координати того місця, де створювали цей твір.

«По автору, якщо ви заб'єте ці GPS координати, то зможете знайти, де мешкає цей автор, де він створює ці роботи. Така ідея», – каже художник Віктор Мельничук.

У підземеллі Домінікан — костюмована екскурсія.

«В гостях у князя Лева» – таку костюмовану екскурсію відновлює Львівський музей історії релігії. Відвідувачів зустріне князь Лев і поведе у підземелля Домініканського собору. Він розповідатиме про своє життя і місто його часів. Також до глядачів прийдуть княгиня Констанція і Гальшка Острозька, яка у XVI столітті переховувалася у цих підземеллях. Таку екскурсію проводитимуть щоп'ятниці о 16 годині.

«Якщо вам не виходить прийти у п'ятницю, звертайтеся до нашого музею. Я думаю, що ми можемо провести такі костюмовані екскурсії у будь-який час», – запросила Надія Полянська, вчений секретар Львівського музею історії релігії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук