Львів не має партнерських угод із російськими містами

Підписаний у 2006 році протокол про співпрацю між Львовом і Санкт-Петербургом не переріс в угоду

СуспільствоН.Т., 25 лютого 20162810
Львів не має партнерських угод із російськими містами
фото ZAXID.NET
Зараз не існує угоди про співпрацю Львова із жодним російським містом

Львів не має партнерських угод із містами Російської Федерації. Про це під час сесії Львівської міськради 25 лютого заявив міський голова Андрій Садовий.

Під час засідання голова фракції «Громадянської позиції» Юрій Кужелюк заявив, що депутати ще раз проаналізували угоду, яку 2006 року підписували керівники Санкт-Петербургу та Львова, і виявили, що цей документ досі не розірваний.

«Ми підняли протокол про підписання тієї угоди і у ньому дійсно написано, що якщо не повідомляється про припинення його дії, то він продовжується автоматично. Отже на цей момент документ діє», – заявив Юрій Кужелюк.

Він також запропонував депутатам прийняти заяву, у якій офіційно повідомити, що Львів розриває угоду про співпрацю із Санкт-Петербургом. У відповідь міський голова Андрій Садовий заявив, що зараз не існує угоди про співпрацю Львова із жодним російським містом.

«Ми з юридичним управлінням аналізували стан справ. Ми мали протокол про наміри. Цей протокол не переріс в угоду. Зараз у нас немає на території Російської Федерації жодного міста-партнера. У нас міста-партнери є в країнах Європи, в Америці. Десять років назад ми дійсно хотіли мати максимально якісну співпрацю з усіма містами, але агресія Росії проти України унеможливила будь-яку співпрацю», – заявив Андрій Садовий.

Він також доручив юридичному управлінню ще раз перевірити ситуацію із документами, які підписувалися у 2006 році.

Зазначимо, що це не вперше депутати вимагають розірвати угоду із Санкт-Петербургом. У 2014 році фракція «Свободи» у ЛМР також вимагала відкликати підпис із документу про співпрацю між Львовом та Санкт-Петербургом.

На сайті петицій до Львівської міськради, який запрацював на початку цього тижня, уже зареєстрована вимога розірвати партнерство із Санкт-Петербургом. За два дні ця петиція зібрала 53 голоси.

Нагадаємо, на початку цього року Хмельницький, Київ та Івано-Франківськ розірвали аналогічні угоди про партнерство із російськими містами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук