Львівська міська рада проведе перевірку у комунальній газеті «Ратуша»

СуспільствоМар'яна Вербовська, 24 листопада 20173090
Львівська міська рада проведе перевірку у комунальній газеті «Ратуша»
Газета підпорядкована міськраді, однак відзначається послідовною різкою критикою міського голови та мерії

Управління фінансового контролю міської ради проведе фінансову перевірку комунального підприємства редакції газети «Ратуша» за 2014-2016 роки та за завершений звітний період 2017 року. Про це повідомили в департаменті «Адміністрація міського голови», інформує прес-служба Львівської міської ради.

«Управління фінансового контролю від сьогоднішнього дня розпочинає проведення перевірки. До питання додаткового фінансування газети «Ратуша» з бюджету міста ми повернемось після результатів перевірки. Наразі зарплата працівникам редакції виплачується в межах тих призначень, які є», - розповів Євген Бойко, в.о. директора департаменту «Адміністрація міського голови».

Перевірка буде проведена на доручення міського голови Львова до 15 грудня цього року.

17 листопада мерія Львова відмовилась підвищити зарплати працівникам газети «Ратуша». За словами Андрія Садового, у мерії нема жодної інформації про фінансово-господарську діяльність газети, засновником якої є міськрада.

Нагадаємо, що газета «Ратуша» формально підпорядкована міськраді, однак відзначається послідовною різкою критикою на адресу особисто міського голови та мерії загалом. Зараз триває процес її переходу із комунальної власності в приватну.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук