Львівська обласна наукова бібліотека отримала рекордну кількість книжок

Книгозбірня має отримати загалом 190 тис. примірників

СуспільствоІрина Ващишин, 28 грудня 2018, 14:23 474 1

Стільки книжок у Львівській обласній бібліотеці ще не отримували. Стоси із пачок там стоять скрізь – навіть на сходах, але книги ще довозять. Усі видання – виключно українською мовою. Більшість із них з обласної бібліотеки розподілять до районних.

«Минулого року ми отримали 25 тисяч 788 примірників. Ну а того року ми ще навіть добре не порахували скільки. Список великий і то ще не кінець», ‒ розповіла Людмила Панасик, завідувачка відділу комплектування.

З обласної бібліотеки нові книжки розподіляють на 20 районів, 7 міст, а тепер ще й на 15 ОТГ. Нинішнє надходження, каже директор, це виключно українська книга. Але на усі смаки ‒ від класики до дитячих творів.

«І крім того, це є сучасна література, це є нинішні автори, наприклад Зануссі. Інші популярні топові видання. Гарні обкладинки, добрі оформлення, гарний папір. Ну а дитяча література просто розкішна, вона вабить око», ‒ додав Іван Сварник, директор обласної універсальної наукової бібліотеки.

Загалом прийшло майже 800 найменувань. Видані вони у різних містах України, а також у Львові. Для себе обласна бібліотека залишить по п’ять примірників від кожного.

«Це і українська, і зарубіжна художня. І дуже сьогодні популярна не тільки в Україні, взагалі у світі ‒ мотиваційна. Психологія, саморозвиток, продуктивність праці. Мені кожна книжка дорога. Я не можу сказати ‒ цього замало, цього забагато. Просто треба грамотно розподіляти», ‒ наголошує Тетяна Грудень, провідна бібліотекарка.

Що ж до районних бібліотек ‒ нові книжки для них уже почали розподіляти. От тільки часу, кажуть працівники, на таку кількість пачок знадобиться не менше року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук