Львівська пенсіонерка відсудила у виборчої комісії ₴25 тис. за травму під час виборів

СуспільствоНазарій Тузяк, 2 листопада 20165460

Львівська пенсіонерка, яка під час місцевих виборів у жовтні 2015 року працювала членом дільничної комісії, відсудила у Львівської міської виборчої комісії 24,8 тис. гривень.

У рішенні Сихівського районного суду вказано, що після підрахунку голосів жінка пішла у вбиральню, але через погане освітлення впала і отримала перелом тазових кісток.

«Близько 05:00 26 жовтня 2015 року дільнична виборча комісія завершила підрахунок голосів виборців. Після цього жінка пішла у вбиральню. У коридорі вбиральні було відсутнє освітлення, тому вона не помітила однієї сходинки і впала. Через це отримала важкий перелом тазових кісток. Вона звернулась за медичною допомогою, а після цього дільнична виборча комісія склала акт про нещасний випадок, пов'язаний з виробництвом», – йдеться у рішенні суду.

За словами жінки, складеного Львівською міською виборчою комісією акту недостатньо для отримання відшкодування, а голова виборчої комісії відмовився складати інший документ, який давав підстави для отримання коштів, оскільки жінці не викликалася медична допомога і додому вона добралася самостійно.

«Нескладення відповідачем рішення про проведення розслідування, неподання позивачу повного пакету документів і невиплата їй коштів з покликанням на закриті рахунки виборчої дільниці є безпідставними, тому розрахована позивачем сума в розмірі 24 800 грн. як шкода, заподіяна здоров'ю члена дільничної виборчої комісії, підлягає стягненню», – вирішив суд.

Юристів Львівської міської виборчої комісії на засіданні суду не було. Водночас сама комісія має 10 днів на оскарження цього рішення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук