Львівські поліцейські затримали 21-річну матір, яка на вулиці з немовлям вживала алкоголь
Львівські патрульні винесли постанову на 21-річну львів’янку, яка близько 22:00 у понеділок, 18 червня, розпивала алкоголь на вул. Кульпарківській у присутності дитини. Про це повідомили у прес-службі Патрульної поліції у Львівській області.
Жінку, яка перебувала у нетверезому стані із дитиною 2018 року народження, помітили перехожі, які і викликали поліцію.
«Вчора екіпаж патрульної поліції отримав інформацію, що на вулиці Кульпарківській перебуває жінка з немовлям та неадекватно себе поводить Інспектори прибули на місце події та побачили особу, яка мала ознаки алкогольного сп’яніння, а на руках в неї немовля. Патрульні зрозуміли, що залишати дитину з жінкою в такому стані не можна та викликали швидку», - повідомили у прес-службі патрульної поліції.
Медики оглянули дитину та матір, після чого їх доставили додому. Патрульні повідомили про неналежне виконання обов’язків догляду за дитиною дільничого інспектора Франківського відділу поліції.
Оперативні, достовірні і найважливіші новини тут Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleЯк уточнив ZAXID.NET речник Патрульної поліції у Львівській області Мар’ян Шпитак, інспектори винесли стосовно жінки постанову за статтею 178 (поява у громадському місці у стані алкогольного сп'яніння). Жінці загрожує штраф від 102 до 136 грн або громадські роботи.