Львівський ОХМАТДИТ отримає від ЄС понад 500 тис. євро на нову операційну

Львівська лікарня стала переможцем проекту ЄС з транскордонного співробітництва

Львівській дитячій лікарні ОХМАТДИТ виділяють понад 600 тис. євро на розвиток мініінвазивної хірургії

Львівська обласна дитяча лікарня ОХМАТДИТ стала переможцем проекту Євросоюзу з транскордонного співробітництва і отримає майже 605 тис. євро на створення нової операційної, навчання, обмін досвідом тощо. На реалізацію цього проекту 90% коштів виділяє Євросоюз і ще 10% — Львівська обласна рада.

Партнером ОХМАТДИТу в цьому проекті є Мазовецька спеціалізована лікарня ім.Юзефа Псарського м. Остроленка (Польща). Проект має бути реалізований до 2021 року і скерований на розвиток і підтримку мініінвазивної хірургії, повідомила ZAXID.NET директорка лікарні Мар’яна Возниця.

У рамках реалізації цього проекту в ОХМАТДИТі буде створено абсолютно нову операційну, відбуватиметься постійний обмін досвідом з польськими партнерами, проводитимуться тренінги, конференції для лікарів і середнього медперсоналу, адже вони виходжують маленьких пацієнтів після операцій.

«В операційній усе буде нове, починаючи з ремонту і завершуючи операційними столами, лампами, стійками тощо. Вона буде оснащена надсучасним обладнанням», - каже Мар’яна Возниця.

На реалізацію цього проекту виділяють майже 605 тисяч євро. 90% з цієї суми (майже 544 тис. євро) дає Євросоюз, 10% — місцеве самоврядування, точніше Львівська облрада, яка має виділити на цей проект майже 60,5 тис. євро.

На таких умовах реалізовуватимуть проект і польські медики.

«Наші польські партнери мають просто фантастичні операційні, але у них нема великого досвіду у проведенні мініінвазивних операцій. Дитячі хірурги ОХМАТДИТу, навпаки, мають великий досвід, але не мають таких умов, як польські колеги. Тож ми обмінюватимемося здобутками. 13-14 березня відбудеться відкриття проекту і 20 медпрацівників лікарні (хірурги. медсестри) поїдуть переймати досвід польських колег. Згодом вони приїдуть до нас», - каже Мар’яна Возниця.

За словами директорки лікарні, вже проведено перший аудит, другий буде у лютому. Колектив медзакладу активно підключився до його реалізації.

«Над проектом транскордонного співробітництва ми працювали з 2016 року. Це далося нам нелегко, бо у нас нема досвіду участі в таких проектах, нема у штаті лікарні проектних менеджерів. Над ним вечорами і ночами працювали лікарі нашої лікарні. І наша спільна праця увінчалася успіхом, ми стали переможцями. І в результаті цієї перемоги нашим маленьким пацієнтам надаватиметься медична допомога на вищому рівні, в кращих умовах і це сприятиме їхньому швидкому одужанню», - каже Мар’яна Возниця.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук