Львівський суд оштрафував підприємців на 30 млн грн за заниження митної вартості товару

Підприємці намагалися ввезти 8 т взуття та перукарське обладнання за заниженою вартістю

Львівський суд оштрафував підприємців на 30 млн грн за заниження митної вартості товару
фото ДФС

Галицький суд оштрафував двох підприємців за заниження митної вартості товарів. Також суд постановив конфіскувати товар. Підприємці, які намагалися занизити митну вартість товарів, втратять майже 30 млн грн. Рішення суд ухвалив у вівторок, 14 липня. Про це інформує Львівська митниця.

«Галицький суд м. Львова у першій інстанції розглянув дві справи про порушення митних правил, підтримав позицію представників Галицької митниці та ухвалив рішення на їх користь. Через порушення митних правил суд ухвалив рішення про штраф у розмірі 15 млн грн, а також конфіскацію товарів – безпосередніх предметів порушення митних правил на таку ж суму», – повідомили у Львівській митниці.

Фото Львівської митниці

У першому випадку суд конфіскував понад 8 тонн спортивного взуття вартістю більше 10,5 млн грн, яке намагались ввезти в Україну з поданням документів, що містили неправдиві відомості щодо вартості товару. Зокрема у документах було вказано вартість близько 52 тис. доларів США, хоча насправді вона була майже втричі більшою – 177 тис. доларів США.

Інша справа стосується незаконного ввезення перукарського обладнання. До митного контролю надали документи на понад 7 тонн товару. Згідно з документами частина товару, а саме понад 1,5 т, коштувала близько мільйона грн. Однак, як з’ясували митники, справжня вартість – понад 5 млн грн. Йдеться про затримання на митному пості «Рава-Руська» партії контрабанди на рекордну суму, про яке у кінці минулого року повідомляв ZAXID.NET.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук