Львівський університет потрапив до трійки найпопулярніших ВНЗ серед абітурієнтів

Під час вступної кампанії-2107 до ЛНУ ім. Івана Франка подали майже 50 тис. заяв

Львівський національний університет цьогоріч обрали 22 790 абітурієнтів

Міністерство освіти і науки України 22 вересня опублікувало на своєму сайті рейтинг найпопулярніших ВНЗ серед абітурієнтів.

Перші три місця у ньому посіли Київський національний університет імені Тараса Шевченка (58 851 заява від 27 112 абітурієнтів), НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (50 226 заяв від 20 952 абітурієнтів) і Львівський національний університет імені Івана Франка (48 937 заяв від 22 790 абітурієнтів).

Далі в рейтингу – «Львівська політехніка», Київський національний торгово-економічний університет, Національний авіаційний університет, НПУ ім. Миколи Драгоманова, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Харківський національний університет імені Василя Каразіна і Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана.

Інфографіка міністерства освіти

«Цей рейтинг показує, що, незважаючи на поширену думку, чимало людей вибирають не тільки столичні виші, але і регіональні – у Львові, Чернівцях, Харкові. Причому цю тенденцію ми спостерігаємо не вперше. Наприклад, торік в рейтингу топ-10 був Кам’янець-Подільський національний університет, непогані позиції також завжди ДНУ імені Олеся Гончара», – зазначив директор департаменту вищої освіти міністерства Олег Шаров.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук