Львівському університету фізичної культури присвоїли ім’я Івана Боберського

СуспільствоЮлія Лавришин, 28 вересня 20163690
Львівському державному університету фізичної культури присвоїли ім'я Івана Боберського

Львівський державний університет фізичної культури назвали на честь теоретика української фізичної культури Івана Боберського. Відповідне рішення видало Міністерство освіти і науки України з нагоди 70-річчя від дня заснування університету. Про це йдеться на сайті університету.

«Таке рішення, на мою думку, абсолютно логічне та виправдане. Адже саме Іван Боберський є основоположником українського фізичного виховання, - зазначив в коментарі ZAXID.NET Ярослав Тимчак, завідувач кафедри олімпійської освіти Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського. – Іван Боберський працював у час, коли Україна була у складі Польщі, й українців не вважали за окремий народ. Проте він йшов всупереч системі та в своїх працях вживав поняття «українська фізична культура». Також він власним коштом видав перші україномовні підручники для підготовки фахівців з фізкультури».

Додамо, що Іван Боберський - це українскьий педагог, теоретик і практик української національної фізичної культури, голова товариства «Сокіл-Батько», член Бойової управи УСС . Також Іван Боберський є автором назви «Пласт».

Актуальний та почесний ректори ЛДУФК ім. Івана Боберського Євген Приступа та Мирослав Герцик відкривають пам'ятну дошку з нагоди 70-річчя від дня заснування вишу

Окрім цього в головному корпусі Львівського державного університету фізичної культури відкрили пам’ятну дошку на честь 70-річчя з дня заснування та присвоєння йому імені Івана Боберського.

Нагадаємо, 27 вересня у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбулася урочиста академія з нагоди 70-річчя від дня заснування Львівського державного університету фізичної культури.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук