«Львівводоканал» уклав угоду з фірмою, яку раніше АМКУ штрафував за змову на торгах

ЕкономікаОльга Перехрест, 14 лютого 20183650

ЛКП «Львівводоканал» уклало договір на облаштування каналізації з ТОВ «Західпласт» на суму 2,93 млн грн. Раніше Антимонопольний комітет оштрафував цю компанію за змову під час тендеру, повідомили 14 лютого «Наші гроші. Львів».

Згідно з угодою, підрядник проведе каналізування району вулиць Лучкая та Світлої. Виконати роботи підприємство повинне до кінця 2018 року. Роботи коштуватимуть 2,93 млн грн – відповідно, угода була укладена за неконкурентною процедурою.

Зазначимо, що ТОВ «Західпласт» не може брати участь у відкритих торгах до 2020 року через рішення АМКУ. Як писали «Наші гроші. Львів», раніше власник фірми, Тарас Фургало, імітував конкуренцію з фірмою ТОВ «Компанія вестінвест», яка належить його шваґру на торгах з реконструкції очисних споруд від Верхньобілківської сільської ради на суму 5,7 млн грн. В листопаді 2017 року Антимонопольний комітет оштрафував ці компанії на 68 тис. грн кожну за узгоджені дії на торгах.

АМКУ прийняв рішення, що фірма не може брати участі у відкритих торгах протягом трьох років, але може отримувати замовлення в допорогових закупівлях, тобто таких, де очікувана вартість нижча, ніж 5 млн грн на роботи у випадку, якщо замовником є комунальне підприємство чи підприємство-монополіст.

У 2017 році ТОВ «Західпласт» одержало 20 державних замовлень загальною вартістю 59 млн грн. А після рішення Антимонопольного комітету компанія отримала лише два підряди на 3 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук