Мати 4-річного хлопчика збирає гроші на його порятунок

Допоможіть Роману Роїку одужати

У редакцію ZAXID.NET звернулася мешканка Волині Ольга Роїк з проханням допомогти їй зібрати гроші для порятунку сина. Жінка знайшла клініку за кордоном, де готові допомогти дитині, але лікування там коштує 72 тис. доларів. Цю суму жінка не може зібрати сама, тож просить допомогти їй у зборі коштів.

«Життя синочка від самого народження - боротьба за життя. У три місяці - операція Касая. В 11 місяців - пересадка печінки за кордоном, на яку нам збирала вся Україна і не тільки. Кома два тижні, зупинка серця на 10 хв», - пише мама.

Через рік у хлопчика стався крововилив в мозок. Він переніс ще одну операцію. Але хлопчик щосили бореться за життя.

«Зараз є зміни на краще, маленькі, але є. Синочок сам почав дихати, зняли трахеостому з шиї. Почав хоч і мелену їжу їсти, але їсть. Медики зняли гастростому. Ми раз на два місяці проходимо реабілітацію в Львові, у невролога, ЕЕГ, МРТ і ще багато іншого. Ідуть не малі кошти. Я дізналася про хорошу клініку в Китаї, яка лікує уражений мозок. Бачила діток з великими досягненнями. Дехто вже сказав перше слово: «мама». Це єдиний наш шанс покращити стан дитини. На весь курс лікування потрібно 72 тис. доларів. Це не підйомна сума для нас. Тому звертаємся до всіх по допомогу», - пише Ольга Роїк.

Реквізити для надання допомоги: 5168 7573 9487 3857 Роїк Ольга (мама).

Завідувачка відділення хірургії вроджених вад розвитку львівської міської дитячої лікарні Галина Курило, яка скеровувала хлопчика на трансплантацію печінки, підтвердила ZAXID.NET, що хлопчику конче потрібне лікування за кордоном. Це його шанс одужати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук