Майданівці наказали Порошенкові виконати дев'ять вимог (список)

Сьогодні, 8 червня, Майдан зібрався на чергове народне віче, на якому ухвалив наказ для Петра Порошенка, котрий складається з дев'яти вимог.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

«Ми, народ України, обрали тебе президентом України першим серед рівних, а не царедержцем», - йдеться в наказі, який був озвучений зі сцени Майдану.

Учасники Майдану наказали новому президентові забезпечити духовність і мораль в Україні; забезпечити мир і безпеку; головною цінністю зробити людину та її життя, забезпечити рівність і справедливість; запровадити в Україні нову Конституцію; децентралізувати владу і бюджети; оголосити територіальну громаду як основу суспільства, надати їй повноваження для відкликання посадових осіб будь-якої гілки влади; оголосити перевибори Верховної Ради в 2014 році; відновити дійсну історію Русі-України, її вивчення і донести її до всіх народів світу; забезпечити виховання патріотів та захисників держави тощо.

«А ми, народ України, обіцяємо працювати чесно і самовіддано і зробимо все можливе, щоб ці завдання були виконані. Ми покладаємо великі надії на нового президента і сподіваємось, що він буде прикладом для свого народу і приведе нас до величного майбутнього», - оголосили зі сцени Майдану.

Нагадаємо, новий президент України Петро Порошенко вступив на посаду у суботу, 7 червня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Peter Duke 8 червня 2014, 17:22

  оголосити територіальну громаду як основу суспільства, надати їй повноваження для відкликання посадових осіб будь-якої гілки влади--цього досягти нам не вдасться по багатьом причинам, так що вибачаюся ПРЕЗИДЕНТ!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук