Медики швидкої у Львові вимагають гідної зарплати під стінами облради

Головні новини Львова 13.09Оксана Лабойко, 13 вересня 2016, 11:16 1261 0

Близько двох сотень медиків вранці 13 вересня прийшли з пікетом під стіни Львівської облради, де зараз відбувається засідання сесії. Вони вимагають повернення надбавок за вислугу років, які їм зняли у серпні.

«Я, як працівник з 36-річним стажем, кожного місяця мав доплати за вислугу років приблизно 600 грн. В лікарів залежно від стажу це було близько 900 грн. Це є суттєва надбавка, якщо врахувати, що сама зарплата становить 3 тис. грн. А тепер нам попереднім числом цю надбавку зняли. Головний лікар пояснила, що це економія, але це виглядає як знущання. На наших зарплатах економлять. Нас змушують економити на пальному. Наприклад, коли взимку на вулиці мороз, нам забороняють вмикати в машині пічки. А перерозхід пального списують на водія», ― розповів фельдшер швидкої Микола Шиян.

Як заявила керівник Львівської станції швидкої допомоги Наталія Поважук, рішення зняти надбавки із зарплат персоналу швидких не її особисте. Це зобов’язання обласного департаменту охорони здоров’я провести оптимізацію витрат.

«Нам на зарплату прийшло 49 млн грн, а треба більше 60-ти. Нам не вистачає грошей 4 місяці, тому ми були змушені урізати ці надбавки. Це не є моє особисте рішення. Я просто не маю на них грошей», ― пояснила Наталія Поважук. Також вона заперечує слова про те, що взимку водіям забороняють вмикати опалення у машинах.

Учасники пікету пішки пройшлися від лікарні в центр до обласної ради, де вигукували гасла «Ганьба Поважук!» і вимагали від неї написати заяву на відставку.

Голова депутатської комісії з питань медицини облради Михайло Гичка і директор департаменту охорони здоров’я Богдан Чечотка вийшли до пікетувальників. Вони вислухали їхні вимоги і доповіли на сесії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук