Мер Львова і посол Франції в Україні обговорили можливі інвестиційні проекти

Львів — друге після столиці місто України, яке офіційно відвідав Етьєн де Понсен

СуспільствоОльга Гринько, 25 листопада 20194450
Етьєн де Понсен відвідав ратушу та зустрівся з Андрієм Садовим

Львів відвідав надзвичайний і повноважний посол Франції Етьєн де Понсен. Саме зі Львова, після Києва, він розпочав свій перший офіційний візит містами України. Як повідомили у прес-службі ЛМР, Етьєн де Понсен відвідав ратушу, зустрівся з мером Андрієм Садовим та поділився враженнями від міста. Посол зауважив, що французькі компанії дуже зацікавлені у тому, аби інвестувати у Львів, особливо — у сферах управління відходами та водними ресурсами.

«Для нас велика честь — вітати вас у Львові. У нас завжди були прекрасні стосунки з Францією. І я знаю, що ви — великий прихильник України. А ми у Львові готові зробити все, аби наше місто посіло чільне місце у вашому серці», — зазначив Андрій Садовий.

Фото прес-служби ЛМР

Як зазначив Етьєн де Понсен, він перебуває на посаді менше, ніж півроку, тож це перше місто після Києва, яке відвідує з офіційним візитом.

«Україна багата на метрополії: окрім Києва, тут є на що подивитися і які міста відвідати. Тож до перших 100 днів на посаді я хотів першочергово завітати з офіційним візитом до Львова», — зауважив він.

Андрій Садовий розповів гостю про місто та основні напрями його розвитку, а також акцентував на тому, що, завдяки прямому авіасполученню між Львовом та Парижем можливості для налагодження співпраці суттєво розширились. У відповідь посол зазначив, що французькі компанії мають велике зацікавлення до міста.

«Наші підприємства — лідери в переробці відходів та управління водними ресурсами. І це ті сфери для співпраці, які найбільше їх цікавлять», — зазначив він.

Міський голова Львова відзначив, що водні ресурси в місті — це хороша можливість для бізнесу. Окрім того, місто потребує якісної експертизи.

«Вірю, що ми знайдемо якісні проекти, куди можна було б залучити французькі компанії. Скажімо, вода — це вікно можливостей. Ми у Львові отримуємо її з артезіанських свердловин, тож хотіли б, аби вона була такою, щоб можна було пити — як це, скажімо, в Австрії. Однак, ці мережі в нас будували ще в радянські часи, і тоді якість за ціль не ставили, тож у якісній співпраці такі речі можна було б виправити. Окрім того, у нас прекрасна підтримка від Egis як консультанта, завжди лише позитивна динаміка. І ми, звісно ж, зацікавлені в поглибленні співробітництва», — акцентував мер.

Також мер подякував Франції за велику підтримку міста в часі сміттєвої блокади.

Етьєн де Понсен — надзвичайний та повноважний посол Франції в Україні із серпня 2019 року. У попередні роки займався європейським напрямом у центральному апараті МЗС Франції, працював технічним радником у службі міністра в європейських справах, першим секретарем у постійному представництві Франції при ЄС (Брюссель), заступником голови місії в Посольстві Франції у Польщі, членом секретаріату Європейського Конвенту, а опісля — послом Франції в Болгарії, Кенії, Сомалі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук