Міністерство освіти анонсувало онлайн-курс для вчителів початкових інклюзивних класів

Курс зацікавить вчителів, які хочуть більше дізнатися про навчання дітей з особливими потребами

У п'ятницю, 18 травня, на освітній платформі EdEra розпочалася реєстрація на онлайн-курс з інклюзивної освіти для вчителів початкових класів. Про це повідомляється на сайті Міністерства освіти та науки.

Як зазначається, курс зацікавить вчителів, які хочуть більше дізнатися про навчання дітей з особливими освітніми потребами і підвищити якість викладання в інклюзивних класах. У рамках курсу лектори розкажуть, як зробити навчання в інклюзивному класі ефективним, яку лексику потрібно використовувати, як протидіяти булінгу та формувати діалог з батьками учнів інклюзивного класу.

Загалом курс поділений на шість модулів, які можна проходити у будь-який зручний час. Крім того, реєстрація буде відкрита постійно, щоб кожен охочий міг долучитися до навчання.

У міністерстві зазначили, що проходити онлайн-курс не обов'язково, однак він буде корисним для вчителів, які працюють (чи працюватимуть) в інклюзивних класах, керівників навчальних закладів, батьків, які виховують дітей з особливими освітніми потребами, а також усіх, хто цікавиться інклюзивною освітою.

Зареєструватися на курс можна на сайті освітньої платформи EdEra.

Курс «Робота вчителя початкових класів із дітьми з особливими освітніми потребами» від ГО «Смарт освіта» створений у партнерстві із студією онлайн-освіти EdEra. Він представлений в рамках проекту «Програма сприяння громадській активності "Долучайся!"», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук