Міноборони почне підготовку партизанів
Суспільство

Міноборони почне підготовку партизанів

В Україні буде запроваджена обов’язкова загальновійськова підготовка

Оксана Руда, 18 серпня 2014 4833 7
фото Волинські Новини

Міністерство оборони України планує до кінця року запровадити загальнонаціональну  програму військової підготовки. Планується, що своєрідний «курс молодого бійця» стане обов'язковим для кожного громадянина, в тому числі і для жінок.

В основу концепції загальновійськової підготовки, яку планується запровадити до кінця 2014 року, закладено принцип територіальної оборони – оборони населених пунктів та охорони особливо важливих держоб'єктів. «Також в рамках програми планується вирішити завдання підготовки кадрів для партизанських і диверсійно-розвідувальних мереж, які будуть задіяні у випадку окупації і відкритої агресії проти України», – йдеться, зокрема, в офіційному повідомленні Міноборони, опублікованому у понеділок, 18 серпня.

Планується, що своєрідний «курс молодого бійця» стане обов'язковим для кожного громадянина. Для жінок буде розроблена програма з нахилом на цивільну оборону та медичну підготовку.

Перші експериментальні групи будуть набрані у великих містах вже найближчим часом. У підготовці військовозобов'язаних, за словами радника міністра оборони Олександра Данилюка,  буде використаний досвід ведення бойових дій у ході АТО на сході України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук