Міноборони створило кадровий резерв з поранених офіцерів АТО

СуспільствоОксана Руда, 3 листопада 20149741

У Міністерстві оборони створили кадровий резерв з числа офіцерів – учасників АТО, які під час виконання бойових завдань отримали поранення, але за медичними показниками можуть продовжувати службу. Рішення про їх призначення на посади в органи військового управління прийняв глава МОУ Степан Полторак, інформує прес-служба відомства.

Зважаючи на те, що зазначена кількість осіб недостатня для формування дієвого кадрового резерву, в подальшому буде проведено оцінку службової діяльності осіб старшого офіцерського складу-учасників активної фази АТО, за результатами чого планується скласти відповідні списки тих офіцерів, які проявили високий професіоналізм та ділові якості під час виконання бойових завдань (з числа командного, штабного, технічного, тилового складу тощо).

«Усі пропозиції щодо кандидатів, разом з їх службовими характеристиками надаватимуться до Департаменту кадрової політики Міністерства оборони України, після чого відбуватиметься призначення зазначених осіб на посади в органи військового управління, з урахуванням фаху і досвіду служби», – додали у відомстві.

За рішенням міністра оборони до цієї роботи активно залучатимуться представники волонтерських організацій: «Окрім питань Кадрового резерву, вони опікуватимуться також нагородженням державними нагородами та відомчими відзнаками військовослужбовців – учасників антитерористичної операції».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук