Міноборони запустило сайт про реформування Збройних сил України

СуспільствоАндрій Стець, 30 червня 20163710

Сьогодні, 30 червня, Міністерство оборони України та Проектний Офіс Реформ запустили веб-ресурс defense-reforms.in.ua, присвячений реформам у секторі національної безпеки й оборони України.

Сайт у доступному вигляді інформує про плани реформування, проекти реформ, цивільний контроль, міжнародні партнерства, також агрегує найважливіші тематичні новини та детальні звіти щодо впровадження реформ.

Крім цього, на порталі можна оформити підписку на дайджест новин і аналітичні довідки про прогрес реформування: розсилка відбувається українською та англійською мовами в електронному форматі щомісяця.

Як повідомляють ініціатори створення сайту, бажаючі долучитися до реформування оборонної галузі в Україні, відтепер мають можливість надіслати заявку через форму зворотного зв'язку на даному веб-ресурсі.

Нагадаємо, що сьогодні державний концерн «Укроборонпром» приступив до тестового впровадження на підприємствах держконцерну технічних стандартів НАТО щодо розробки, виробництва, модернізації та ремонту озброєнь і військової техніки,

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук