Міносвіти ініціює відтермінування призову в армію для вступників

Міністерство освіти і науки України (МОН) звернулось до Міноборони з листом, в якому просить відтермінувати призов в армію для вступників.

«До МОН надходять численні звернення вступників до закладів вищої освіти (як на ступінь бакалавра, так і магістра) та їхніх батьків щодо отримання повісток від військкоматів. Дійсно, цього року початок вступної кампанії перенесено на серпень, а весняний призов продовжено до кінця липня. Для того, щоб забезпечити можливість для осіб призовного віку стати студентами вишів, МОН звернулось із листом до Міноборони з проханням врегулювати питання надання випускникам відстрочки від весняного призову», – повідомило Міносвіти у вівторок, 7 липня.

Нагадаємо, що у зв'язку з карантином, який було введено в Україні через поширення пандемії коронавірусної хвороби Covid-19, весняний призов до армії перенесли на травень-липень 2020 р.

Зауважимо, що громадяни віком 18-19 років можуть бути призвані на службу лише за власним бажанням, яке підтверджується письмовою заявою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук