Муженко повідомив про підготовку РФ ударних з’єднань для наступу на Україну з трьох напрямків

Зі слів Віктора Муженка, Росія може вторгнутись в Україну зі сходу, півночі й півдня

Начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко заявив, що Росія завершує формування на кордонах України ударних з’єднань, які разом з військовими частинами спецпризначення становитимуть основу сил для вторгнення. про це він повідомив на зустрічі з акредитованими в Україні представниками військово-дипломатичного корпусу.

«В сучасних геополітичних реаліях ми прогнозуємо військові загрози по трьох з чотирьох географічних напрямків: півночі, сходу та півдня», – сказав Муженко, якого процитувала агенція УНІАН.

За словами Муженка, Росія завершує формування на кордонах України ударних з’єднань, які разом з частинами спецпризначення, за задумом кремлівських стратегів, складуть основу сил вторгнення.

«Висока мобільність, адаптивність та автономність наших військ у поєднанні з фактором «рідної землі» є нашою стратегічною перевагою над військами окупантів», – вважає начальник Генштабу ЗСУ.

Нагадаємо, в листопаді 2018 року повідомлялося, що кількість російських танків поблизу українського кордону різко зросла.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук