МЗС України висловило протест у зв’язку з візитом Володимира Путіна до Криму

Володимир Путін назвав ідіотами ініціаторів енергетичної блокади анексованого Криму

МЗС України висловило протест у зв’язку з візитом Володимира Путіна до Криму
фото ТАСС
Володимир Путін знову приїхав до Криму

Президент Росії Володимир Путін у середу, 26 жовтня, прибув до анексованого Криму на форум Загальноросійського народного фронту «Форум дій. Крим», присвячений розвитку економіки півострова.

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест міністерству закордонних справ Росії «у зв’язку з черговим неузгодженим з Україною візитом президента Росії Володимира Путіна на тимчасово окуповану Росією територію України – Автономну Республіку Крим». Про це повідомили в МЗС України.

Українська сторона розглядає цей та інші подібні так звані «візити» керівництва Росії як подальші спроби легітимізації незаконної анексії АР Крим і Севастополя, що вже привели до економічних, соціальних і гуманітарних проблем на півострові, а також демонстративне нехтування Росією державним суверенітетом України і нормами міжнародного права.

У МЗС України заявили, що вся відповідальність за ці та інші порушення покладається на «Російську Федерацію як державу-окупанта згідно з нормами міжнародного права, її посадових осіб, а також незаконні так звані «органи кримської влади» і їх представників, які ухвалюють незаконні рішення і чинять протиправні дії».

Під час форуму у Ялті Володимир Путін заявив, що з весни 2014 року була проведена велика робота з інтеграції Криму і Севастополя в економічний і правовий простір Росії. Він пообіцяв, що проблеми з енергозабезпеченням Криму будуть повністю вирішені в найближчі два роки, повідомив ТАСС.

Він також негативно висловився про ініціаторів енергетичної блокади анексованого Криму, назвавши зроблене злочином проти людини. 

«Для тих, хто це зробив, це така дурість. На що вони розраховували, просто я навіть не розумію. На те, що всі стануть на коліна і проситимуть подачку? Дивно просто! Дивовижні ідіоти», - сказав Путін.

Нагадаємо, востаннє Володимир Путін і російський прем’єр Дмитро Медведєв були на території анексованого Росією півострова 15 вересня. Тоді, зокрема Путін і Медведєв ознайомилися з ходом будівництва Керченського мосту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук