МЗС за діалог з Росією після відведення військ і повернення АРК

МЗС за діалог з Росією піс

Оксана Панчишин, 27 травня 20144810
Прапори України і РФ

Про нормалізацію відносин з Росією може йтися лише після того, як вона відведе війська від кордону з Україною та звільнить Крим. Про це заявив заступник міністра закордонних справ Данило Лубківський.

«Нормалізація відносин з РФ неможлива доти, доки Росія не відведе своїх військ від кордону з Україною, доки не буде звільнений Крим, до того часу, доки Росія не припинить агресивну політику і злочинну риторику, з якою вона ставиться не лише до України, а й до всіх сусідніх держав, більше того, порушуючи фундаментальні принципи міжнародного права, зокрема і статут ООН», – сказав Данило Лубківський, передає «Укрінформ».

Зауважив він і те, що участь світового співтовариства в зупиненні агресії Росії та повернення її до формату цивілізованих міжнародних відносин є принциповою.

Окрім того, запевнив, що й Україна буде «залучати для того, щоб зупинити агресію, і для того, щоб повернути Росію до цивілізованого простору відносин між державами, усі можливості, правові, дипломатичні, економічні, фінансові та ін.». Відтак до такого кроку закликав і всіх наших міжнародних партнерів.

Нагадаємо, 26 травня Москва глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що Росія готова до діалогу з обраним президентом України Петром Порошенком, але посередників у цьому діалозі їм не потрібно.

Зі свого боку, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив про неможливість проведення двосторонніх переговорів з Росією без посередників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук