На Безпековому форумі у Львові шведські політики пообіцяли підтримувати Україну

Свою підтримку шведи гарантують незалежно від результатів виборів

СуспільствоО. Р., 24 жовтня 20183180
На Безпековому форумі у Львові шведські політики пообіцяли підтримувати Україну
фото ЛМР
Учасники Безпекового форуму провели зустріч з міським головою Андрієм Садовим

Міський голова Львова 24 жовтня зустрівся з шведськими політиками Джонатаном Олсоном та Крістіаном Холмом Беренфельдом, які візьмуть участь у міжнародному Безпековому форумі. На зустрічі обговорили вибори в Україні та до Європарламенту. Закордонні гості пообіцяли при будь-яких результатах підтримувати Україну.

«Насправді, я думаю, який би не був результат виборів до Європейського парламенту, чи в Україні, я переконаний, що основне буде незмінне — ми завжди будемо підтримувати незалежність України», — висловив свою думку шведський політик Крістіан Холм Беренфельд.

Також на зустрічі обговорили політичну ситуацію в Україні, шляхи подолання ключових загальнодержавних проблем.

«Добрий будинок можна збудувати лише з доброго матеріалу. Тому важливо залучати найкращих, важливо мати партнерів у світі, щоб вчитись у них, залучати їхній досвід, бути активними. Моя позиція — максимальна підтримка молодих людей. Саме вони повинні бути на ключових позиціях, бо вони не мають отого «багажу СРСР», — підсумував міський голова Львова Андрій Садовий.

фото прес-служби ЛМР

Обговорили також тему міжнародної співпраці для залучення світових практик. Джонатан Олсон та Крістіан Холм Беренфельд запевнили, що швецька сторона відкрита до дискусій, готова поділитись своїм досвідом, а також думками, які будуть корисні для втілення.

«Ми з цікавістю приїхали до Львова для участі в Безпековому форумі. Я теж буду брати участь в дискусії, але ще не знаю, що саме скажу. Послухаю, що скажуть інші спікери. Думаю, це буде жива розмова», — зазначив Крістіан Холм Беренфельд.

Нагадаємо, у Львові стартує Безпековий форум, головна тема якого — «Економіка війни чи війна економік». На нього з’їдуться 44 експерти, готові ділитися ідеями, досвідом та знаннями, та понад 240 учасників. Триватиме форум до 26 жовтня в Центрі Митрополита Андрея Шептицького у Львові. Андрій Садовий провів зустрічі і з іншими учасниками форуму, зокрема, представником Фонду Джермана Маршала (США) Бруно Лете та представниками Фонду Ганса Зайделя.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук