На Чернігівщині біля кордону знешкодили скаженого єнота, що прибіг з Росії

Через агресивну поведінку тварини прикордонники зупинили в пункті пропуску рух автомобілів

Вранці вівторка, 13 лютого, з боку території Росії до автомобільного пункту пропуску «Миколаївка», що на Чернігівщині, забіг єнот з явними ознаками захворювання на сказ. Проте через агресивну поведінку тварини її не змогли прогнати, тому єнота знищили.

Як повідомила Державна прикордонна служба, усі спроби військовослужбовців вигнати єнота були марними, адже тварина гарчала та агресивно кидалася на людей, не покидаючи пункт пропуску.

«Прикордонники призупинили пропуск транспортних засобів та, зважаючи на реальну загрозу життю громадян, які перетинають державний кордон, провели безпекові заходи. Одночасно про виявлення тварини з явними ознаками захворювання на сказ було повідомлено Семенівську районну організацію УТМР (Українського товариства мисливців і рибалок) та санітарно-епідеміологічну станцію», – йдеться у повідомленні.

Як зазначили в Держприкордонслужбі, після прибуття до місця події представників відповідних служб, було прийнято рішення тварину знешкодити, після чого її передали для проведення епідеміологічного дослідження на предмет зараження на сказ.

«Ніхто з присутніх у пункті пропуску не постраждав», – додали прикордонники.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук