На лікування онкохворих дітей зібрано понад 400 тисяч гривень

Клієнти ПриватБанку з усієї України зібрали 403 915,16 грн, завдяки яким були придбані та передані КЗ ЛОР «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр» вкрай потрібні медикаменти – антиопластичні (онко) препарати, імуноглобіни, протимікробні препарати (антибіотики), гепапротектори, розчини для інфузій для потреб онкологічного та гематологічного відділень.

«Ми щиро дякуємо усім клієнтам, хто долучився до благодійної акції «Країна чарівників», яку в грудні організував ПриватБанк та фонд «Допомагати просто!». Щоб узяти участь у акції, потрібно було зареєструватися і просто розраховуватися картками ПриватБанку. За кожну транзакцію від 50 грн з Фонду було виділено 10 грн на допомогу дітям, хворим на рак. За період дії акції банк перерахував у фонд допомоги онкохворим 3 897 990 грн, – сказав Андрій Якимів, директор ПриватБанку на Львівщині. – Підбиваючи підсумки, доповідаємо, що нам вже вдалося доправити медичні препарати у Дніпропетровську обласну дитячу лікарню, Луганську обласну дитячу клінічну лікарню, яка переїхала з тимчасово окупованого Луганська у місто Лисичанськ, у обласні лікарні Одеси, Миколаєва, Херсона, Львова та інші медичні заклади, де проходять лікування діти, хворі на рак та гематологічні захворювання. Більше 360 дітей отримали ліки, які вкрай важливі для скорішого одужання».

Довідка: За 5 років Всеукраїнський благодійний фонд ПриватБанку «Допомагати просто!» надав допомогу майже на 56 млн гривень. Торік у серпні банк спільно з благодійним фондом розпочали кампанію «Заради життя», якою передбачено збір коштів для допомоги онкогематологічним відділенням дитячих лікарень України. Згодом програму розширили, і зібрані кошти скеровуються також і на ліки, оплату лікування пацієнтів, медичне устаткування, тощо.

Як можна перерахувати благодійні внески?

  • На сайті фонду blago.pb.ua;
  • В Приват24 («Всі послуги» – «Благодійність» – Програма «Заради життя»);
  • В будь-якому банкоматі ПриватБанку (розділ «Благодійність» – Програма «Заради життя»);
  • Перераховувати решту, яка залишилась після операції в касі;
  • В терміналах самообслуговування ПриватБанку по завершенні операції і в розділі «Благодійність».

Благодійний фонд «Допомагати просто» реалізовує проекти на підтримку дітей-сиріт і важкохворих дітей, цільові проекти допомоги постраждалим від стихійних лих і катастроф, програми допомоги українській армії та пораненим у зоні проведення АТО бійцям. Усі операції в рамках благодійних програм ПриватБанк здійснює без комісій і в подальшому забезпечує повний контроль за використанням коштів, проведенням тендеру, закупівлею, доставкою та роботою обладнання. Повну інформацію про кожне зарахування та використання коштів можна побачити на сайті blago.pb.ua. Благодійний фонд «Допомагати просто» став лауреатом V Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2016» в номінації «Всеукраїнська благодійність». Національний конкурс «Благодійна Україна-2016» стартував 31 жовтня 2016 року. Збір заявок тривав до 28 лютого 2017 року, загалом на адресу оргкомітету надійшло 744 заявки у 15 колективних, 3 індивідуальні та 4 спеціальні номінації. Серед учасників конкурсу – бізнес, громадські, волонтерські та благодійні організації і спільноти, фізичні особи, дитячі і молодіжні колективи, навчальні заклади, гуртки, об’єднання громадян, засоби масової інформації, тощо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук