На Львівщині двоє посадовців авіаційно-ремонтного заводу не подали декларації

Головний інженер та заступник директора державного підприємства «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» не подали декларації про доходи. Про це інформує прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

Військова прокуратура провела розслідування щодо додержання службовими особами вимог Закону України «Про запобігання корупції». У результаті було виявлено, що заступник директора ДП «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» та головний інженер (перший заступник директора держпідприємства) зумисно не подали свої декларації за 2016 рік.

Заступник директора ДП, який має понад 11 років стажу на займаній посаді, мотивував свої дії відсутністю обов’язку подавати декларацію. Хоча за законом він зобов’язаний подавати її щорічно до 1 квітня.

Таким чином, у діях заступника директора та головного інженера підприємства військова прокуратура Західного регіону вбачає ознаки вчинення злочинів, передбачених ст. 366-1 КК України. Відомості про злочини внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Триває досудове розслідування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук