На львівській Ратуші та соборі св. Юра вимкнуть підсвітку в рамках акції «Година Землі»

У місті відбудуться концерти при свічках

СуспільствоАндрій Дрозда, 30 березня 20192550
На львівській Ратуші та соборі св. Юра вимкнуть підсвітку в рамках акції «Година Землі»
фото Earth Hour
Львів вже вдесяте приєднається до всесвітньої акції

У суботу, 30 березня, Львів приєднається до всесвітньої екологічної акції «Година Землі», спрямованої на економне використання електроенергії у світі.

За повідомленням прес-служби ЛМР, о 20:30 світло на годину згасне у знакових для міста спорудах: Ратуші, соборі св. Юра, а також на телевежі Високого Замку. Мешканців міста також закликають о 20:30 вимкнути світло і на годину відмовитись від використання електричних приладів.

Трохи раніше почнеться акція у парку «Знесіння». Там о 18:00 висадять пам’ятне дерево і створять свічкову ілюмінацію у формі цифри 60, що символізує годину без електроенергії. Того ж вечора в «Театрі пива «Правда», «Львівській копальні кави» та «Дзизі» відбудуться вечірні акустичні концерти при свічках.

«Година Землі» – це щорічна акція, яку наприкінці березня проводять з ініціативи Всесвітнього фонду дикої природи. В рамках акції люди, організації та установи вимикають електричні пристрої та освітлення на одну годину. Уперше акція відбулася у Сіднеї 2007 року, а вже за рік її підтримали у всьому світі. Львів приєднається до акції вже вдесяте.

Нагадаємо, що низка львівських супермаркетів погодилася на один день відмовитися від використання одноразових пакетів, рукавичок та посуду в рамках просвітницької кампанії «Без поліетилену».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук