На Одещині упродовж десяти днів буде повністю змінено керівний склад міліції

Керівник Одеської міліції Георгі Лорткіпанідзе пообіцяв одеситам протягом 10 днів замінити весь керівний склад правоохоронних органів, повідомляє прес-служба ГУ МВС в Одеській області.

«Я вдячний міністрові внутрішніх справ України Арсену Авакову за те, що він дав мені можливість вибору кандидатів, не тільки заступників, але і начальників ключових підрозділів Одеської міліції, дав можливість комплектувати керівний склад ГУМВС України в Одеській області з тих співробітників, яких я особисто представив йому», – заявив він.

При цьому Лорткіпанідзе зазначив, що призначення начальника Управління внутрішньої безпеки МВС України в Одеській області – це прерогатива Міністерства внутрішніх справ України, однак кандидата, який керуватиме цією службою, він обрав особисто і його схвалив міністр.

«Виходячи з цього, я покладаю на себе відповідальність за кожного співробітника, підібраного мною і призначеного за погодженням з Арсеном Борисовичем. У найближчі дні працівників, призначених на посади заступників начальника обласного главку, представлять особовому складу Одеської області, а протягом 10 днів будуть проведені кадрові призначення інших керівників підрозділів обласної міліції, про що громадськість буде поінформована», – резюмував він.

Лорткіпанідзе очолив ГУ МВС в Одеській області 16 червня. Лорткіпанідзе обіймав посаду заступника міністра внутрішніх справ Грузії у період, коли Саакашвілі був президентом країни. Екс-президент охарактеризував його як «одного з архітекторів реформи грузинської поліції і кришталево чесну людину, байдужу до корисливих мотивів».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук