На одне місце нового патрульного у Києві претендують 10 людей, - Аваков

На одне місце нового патрульного у Києві претендують 10 людей

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що на другий етап відбору до патрульної служби Києва пройшли майже 20,5 тис. осіб. Про це він повідомив у понеділок, 9 лютого, на своїй сторінці у Facebook.

«Завершився перший етап формування нової патрульної служби МВС. Тієї, що прийде в рамках реформування всієї системи МВС на зміну ДАІ і ППС. Спочатку в Києві, потім по всій країні. 6 лютого о 18:30 завершився етап прийому заявок-анкет на службу у новій патрульній поліції, який стартував 19 січня. Всього подали заявку на конкурс 33 тис. 220 осіб. Особисто прийшли і заповнили заявки - 6 тис. 202 людини, надіслали електронні анкети - 26 тис. 958 осіб. Допущені до тестів за кваліфікаційними вимогами і первинною перевіркою - 20 тис. 409 осіб», - написав він.

За словами Авакова, 34,99% анкет подали жінки. Кількість заявників з Києва і київської області становила 20 тис. 965 осіб. Крім того, оціночно, анкети подали 273 співробітника ДАІ з усієї України (95 осіб з Києва). Також приблизно 914 тих, хто подали заявки, раніше працювали або й зараз працюють в МВС, з них 614 - в Києві. Серед претендентів - електронні анкети подали 13 тис. 45 осіб з вищою освітою (це 39,2% від всіх анкет, або 63% допущених до проходження 1-го тесту).

Міністр також зазначив, що на другий етап допустили 134 особи молодше 21 року, 41 людину віком більше 35 років, а найбільше серед претендентів - 23-річних - 1933 людини.

«Анкети, подані в останній момент, - обробляються. На одне місце патрульного у Києві претендує близько 10 осіб. Це дуже позитивно - ми зможемо відібрати і навчити найкращих патрульних, і, можливо, запропонувати іншим кращим кандидатам інші можливості в структурі МВС», - зазначив міністр.

Як відомо, другий етап відбору - це тестування основних навичок (General Skills Test - GST). Він стартував 27 січня та триватиме до 20 лютого. 3 лютого розпочався третій етап - тестування фізичної підготовки кандидатів, а сьогодні стартував четвертий етап - медичне тестування кандидатів.

Подальші етапи стартуватимуть наприкінці тижня: 5-й етап - тестування особистісних характеристик кандидатів (MMPI-2) розпочнеться 13 лютого, а шостим етапом стане інтенсивний курс підготовки.

«Скоро процес стартує в Одесі, Харкові та ряді інших міст», - додав Аваков.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук