На стіні біля зупинки «Русалка Дністрова» створять нове графіті

СуспільствоОрися Шиян, 1 червня 20167630
Ескіз «Твоє місто твій дім», який виграв у конкурсі

Стіну будинку на вул. Дорошенка, 45 розмалюють. Вчора, 31 травня, закінчився конкурс ескізів муралів, якими пропонували розмалювати стіну площиною 14,6 х 4,7м поблизу зупинки громадського транспорту «Русалка Дністрова». Переможцем став ескіз «Твоє місто твій дім».

Його автори ― Віталій Грех (Dilk, Івано-Франківськ), Сергій Грех (Feros Івано-Франківськ) та Володимир Федусів (Keno Львів) поставили собі за мету максимально адаптувати малюнок в міський простір. Основною метою малюнку, за їхніми словами, ― створити відчуття домашнього затишку на вулиці.

У березні активісти соціальної ініціативи для міста «Стріт-арт на Дорошенка, 45» оголосили конкурс муралів для стріт-арту за вказаною адресою. Усі подані на конкурс малюнки погоджувались із мешканцями будинку та відповідними органами.

Фінансування проекту буде здійснюватись за рахунок добровільних внесків небайдужих містян. Після оголошення конкурсу активісти розмістили скриньки для внесків у кількох закладах. Долучитись до корисної справи міг кожен охочий.

Як уточнили ZAXID.NET активісти, вони власними силами назбирали близько 3 тис. грн. Але мінімальна вартість самих лише матеріалів становить 7200 грн. Тому кошти ще дозбирують. А роботи розпочнуть після того, як мешканці будинку підготують стіну до нанесення малюнку.

Активісти та автори муралу наголошують, що всі люди є власниками спільного міського простору. Його порядок і розвиток залежить від них самих.

Так стіна будинку на вул. Дорошенка, 45 виглядає зараз (фото соціальної ініціативи для міста «Стріт-арт на Дорошенка, 45» )

Нагадаємо, у 2014 році до Дня Європи у Львові трамвайну зупинку розмалювали райтери з Австрії, Литви, Польщі та Німеччини.

До слова, у Львові створили онлайн-карту міських графіті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук