На втілення ідеї львівських програмістів гроші збирали усім світом

СуспільствоІрина Панчишин, 24 червня 2014, 19:39 0

Ідею львівських програмістів в розробці розумного годинника LaMetric підтримали в усьому світі на спільні кошти Kickstarter. За рекордні 48 годин проект назбирав потрібні 69 тисяч доларів.

Найбільше львів’ян з винаходом підтримали американці, британці, німці та австралійці. Серед понад півтисячі жертводавців інвестували в наших й одинадцять українців.

Зауважимо, що розумний годинник має виконувати до ста функцій, зокрема, показувати курс валют, прогноз погоди, кількість надісланих листів на пошту, а ще рахувати прихильників у соцмережах чи заплановані на день завдання.

«Також годинник може працювати як фітнес-інструктор. Тобто ви його можете взяти в спортзал і він може показувати скільки часу, які вправи ви маєте робити», – розповів технічний директор компанії Smart Atoms Дмитро Бариський. Працює такий годинник за допомогою інтернету. Те, що він має показати, треба налаштувати через додаток на телефоні.

Дизайн розумного годинника вибрали невипадково. Він мав гарно виглядати і вдома, і на вітрині магазину, і в кафе. Найважче програмістам було із світлодіодним екраном. Комплектуючі діставали з усієї Європи. Такий пристрій має полегшити роботу активних користувачів інтернету, менеджерів чи власників закладів харчування. Тож на львів’янах тепер велика відповідальність – випуск продукції.

«Для того, щоб виконати цей продукт, є кілька ітерацій: написання програмного забезпечення (це буде робити наша команда Smart Atoms, наші програмісти), а от фізичне виконання самого пристрою, його виробництво здійснюватимуть в Китаї, наша команда спільно з партнером "АтрКБ"», – розповів співзасновник компанії Smart Atoms Назар Білоус.

Гроші збиратимуть ще до 1 серпня. А далі вже втілять ідею.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук