На Житомирщині провели випробування нових боєприпасів для стрілецької зброї

На Житомирщині провели випробування нових боєприпасів для стрілецької зброї
На Житомирщині випробували нові боєприпаси для стрілецької зброї

Українсько-британська компанія Stiletto Systems у п’ятницю, 23 вересня, провела випробування нових бронебійних боєприпасів для стрілецької зброї на військовому полігоні у Житомирській області, повідомив УНІАН.

За випробовуваннями стежили представники Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки ЗСУ, стройових частин Збройних сил та Національної гвардії України.

«Під час випробувань були проведені стрільби новими боєприпасами з унікальними кулями Stiletto Systems, які впевнено змогли вразити бронелисти, що імітують носяться комплекти бронезахисту і легку бронетехніку типу БТР-80 та БМП-1/2/3», – повідомив представник компанії Дмитро Малясов.

За його словами, використання пістолетного патрона Stiletto Systems дозволяє пробивати будь-які бронежилети в умовах міського бою або проведення антитерористичної операції.

«Навіть найміцніший бронежилет, з класом захисту «6а» за українською класифікацією, не може забезпечити захист від ураження новою кулею від компанії Stiletto Systems», – зазначив Малясов.

Він також додав, що дані боєприпаси успішно пройшли низку випробувань й за кордоном.

Зазначимо, у 2014 році на початку бойових дій на Донбасі, Луганський патронний завод – єдине в Україні підприємство, яке володіє потужностями для виробництва боєприпасів, було захоплено проросійськими бойовиками. Вище військове керівництво неодноразово заявляло про необхідність створення на підконтрольній території України аналогічного підприємства. Навесні цього стало відомо, що Міністерство оборони України підготувало конкурсну документацію для проведення тендеру з будівництва патронного заводу.

Згадувана компанія заявила про готовність взяти участь в проекті створення нового патронного заводу в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук