На зупинках в центрі Львова про рух транспорту інформують наліпки з QR-кодами

На зупинках в центрі Львова про рух транспорту інформують наліпки з QR-кодами
Скріншот з відео

На зупинках громадського транспорту у центральній частині Львова розмістили наліпки з QR-кодами, які з точністю до хвилини визначають прибуття маршруток та трамваїв.

«Ми обрали спочатку центр, і найближчі зупинки до центру, щоб спробувати, як це працюватиме. І далі, коли побачимо, наскільки є попит, будемо поширювати на все місто», – розповіла співініціатор проекту, координатор Центру міського сервісу Анастасія Онопрійчук, передає прес-служба «Об’єднання «Самопоміч - Львів».

Ідея розробити такий сервіс виникла з бажання застосувати свої навички в ІТ-сфері на користь міста. «Я помітив, що на сайті міськради можна відстежувати рух громадського транспорту, подивився, як це реалізовано технічно і зрозумів, що це можна зробити індивідуально для кожної зупинки, використовуючи такі технічні засоби як QR-коди», – розповів ще один співініціатор проекту Мирослав Голяк.

Поки що цим сервісом можуть скористатись власники смартфонів, проте уже невдовзі проект вдосконалять.

«Ми зараз працюємо над тим, щоб можна було з простого клавішного телефону ввести код даної зупинки і потім смс-кою отримати інформацію, через скільки часу і який транспорт прибуде», – пояснив детутат ЛМР фракції «Об’єднання «Самопоміч» Ігор Корончевський.

Щоб отримати інформацію, за скільки хвилин приїде автобус, трамвай чи тролейбус, достатньо зчитати QR-код або ввести вказаний на наліпці номер на сайті lad.lviv.ua.

«Навіть якщо ви вдома або на роботі, ви можете зайти на сайт з комп’ютера і побачити, за скільки часу приїде транспорт і коли вам потрібно виходити на зупинку», – додала координатор Центру міського сервісу Анастасія Онопрійчук.

Такий сервіс є аналогом електронного табло, які до кінця 2016 року планують встановити на зупинках громадського транспорту.

Про те, як користуватися такою послугою, можна переглянути на відео.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук