Нам час дарувати світові своїх Гюго і Хемінгвеїв

Блог генеральної директорки видавництва Vivat

БлогиЮлія Орлова , 14 березня 2019 463
Юлія Орлова
генеральна директорка видавництва Vivat

Минулого місяця українські ЗМІ просто вибухнули, коли International Exellence Awards (Британська премія) номінувала «Книжковий Арсенал» на звання кращого літературного фестивалю року. Сьогодні зранку ми всі дізналися, що «Книжковий Арсенал» переміг у своїй номінації, обійшовши Нідерланди та Індонезію.

Про що це все?

Звісно, про беззаперечно шалений успіх та визнання «Книжкового Арсеналу» (який, до речі, номінувався вперше, і одразу - перемога!), з яким хочеться щиро привітати та побажати колегам подальшого розвитку.

А ще – про світове визнання України як місця, де є якісні автори та книговидавництво.

Переможцями у інших номінаціях стали представники Германії, США, Нідерладів, Франції та інших країн. Дуже приємно, що Україна знаходиться у такій непоганій компанії.

Тепер Україна – на карті книговидавців, і на цьому мені б хотілося зупинитися детальніше.

Я у видавничій справі давно, і чудово пам’ятаю, як складно було знайти сучасну книгу українською ще 10 років тому. Зараз, навпаки, складніше знайти книги російською. І це говорить про те, що ми всі пройшли доволі великий шлях: зараз, в поточну мить ми творимо власну айдентику, заявляємо про себе світові.

Кількість впізнаваних українських авторів зростає: тепер у українців є нові улюблені автори та кумири; Тарас Шевченко, Леся Українка, Іван Франко та інші класики української літератури стали частиною спадщини. Історію ж творять сучасні автори, які популяризують цікаву, живу, сучасну українську книгу. І, як на мене, «Книжковий Арсенал» започаткував чудову тенденцію: впізнаваність України через призму книжок та їх авторів.

Тепер весь світ знає, що є Україна, де є якісні книжкові події, а, отже, є якісне книжкове видавництво, а, отже, є якісні автори.

Як на мене, це чудова тенденція, яку варто розвивати! Якщо у вас є ідея книги, розповіді, я раджу почати свій шлях саме зараз! Нам час дарувати світові своїх Гюго, Хемінгвеїв, чи, власне, авторів зі своїми неповторними стилями. Бо зараз – вікно можливостей. І я, як очільниця видавництва запевняю вас у цьому.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук