Намісник Почаївської Лаври заявив про погрози розправою від «внуків Леніна»

Священнослужитель УПЦ (МП) закликав боронити Лавру, але не повідомив від кого саме і коли

Митрополит УПЦ (МП) Володимир

Намісник Свято-Успенської Почаївської Лаври, митрополит УПЦ (МП) Володимир закликав вірних «бути готовими, щоб її захистити». У відозві митрополита на сайті лаври, зазначено, що «внуки Леніна по духу грозять розправою».

«Враховуючи ситуацію, яка склалась, і згідно з інформацією, якою ми володіємо, і погрозами розправою … видно, що і нам доведеться щось пережити... Просимо вашої підтримки,насамперед молитвенної, моральної ... потрібна буде і фізична ваша присутність. Нині не 17-й рік двадцятого століття, і не розгул жовтневої революції, однак внуки Леніна – по духу, грозять розправою, а тому ми захистимо свою святиню», – зазначив митрополит Володимир.

Він закликав тих, «кому не байдужа доля Почаївської Свято-Успенської Лаври, будьмо готові, щоб її захистити», і додав, що інформацію «коли приїхати» поширять згодом.

Також намісник Свято-Успенської Почаївської Лаври заявив, що Українська Православна Церква «має канонічний статус, визначений Томосом від 29 жовтня 1990 року від Матері Церкви». Такою Церковою він вважає РПЦ.

«Тепер хтось хоче ввести в залежність від новостильного Патріарха і друга Папи Римського Варфоломія.... Новий стиль з його наслідками для нас, православних, неприйнятний. І ми задоволені тим статусом, який має наша Церква», – заявив він.

Кого саме представник УПЦ (МП) мав на увазі під «внуками Леніна», у відозві не зазначено.

Як раніше писав ZAXID.NET, у Почаївській Лаврі моляться за російського царя Миколу ІІ. В обителі УПЦ (МП) на Тернопільщині також сподіваються на відновлення Російської імперії.

Зокрема, 17 липня 2017 року духовенство закликало своїх парафіян молитись за Росію до російської царської сім'ї, яку в Російській православній церкві поставили до числа святих, та висловило надію на швидке відновлення Російської імперії з монархічним правлінням.

Окрім того, сайт Почаївської Лаври розміщений на російському сервері у Санкт-Петербурзі. Таку інформацію надали в Нацполіції та СБУ у відповідь на запит народної депутатки від фракції «Самопоміч» Ірини Подоляк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук