"Народна Самооборона" не буде голосувати за збільшення прохідного бар’єру до 7%, - нардеп Тарас Стецьків

10 квітня 20084230

"Це абсолютно кон’юнктурна пропозиція, яка є шкідливою для розвитку партійної системи в Україні. Можливо, пан Поливанов пішов в угоду кон’юнктурним інтересам свого лідера. Але він мав би знати, що європейською практикою (не теорією!) доведено, що має бути прохідний бар’єр не менше 3% і не більше 5%", - заявив сьогодні, 10 квітня, у коментарі народний депутат України від блоку "Наша Україна - Народна самооборона" Тарас Стецьків.

"В усіх європейських країнах сьогодні ведеться дискусія саме між 3% та 5%. І коли ми, припустимо, встановлюємо бар’єр на рівні 5% - це означає, що ідемо в фарватері таких країн, як Росія і Казахстан", - зазначив він.

"Існує думка, що Партія регіонів та БЮТ просто хочуть двопартійної системи. Тоді б в Україні велася боротьба не на життя, а на смерть. Адже обидві ці політичні сили не мають жодної ідеології і розраховують лише на тимчасову популярність своїх лідерів", - резюмував Тарас Стецьків, додавши, що його фракція за даний законопроект не голосуватиме.

Довiдка ZAXID.NET

Депутат Верховної Ради Михайло Поживанов (фракція Блоку Юлії Тимошенко) пропонує парламенту підвищити прохідний бар'єр у Раду з 3% до 7%.

Про це сказано в проекті закону № 2345 "Про внесення змін до закону "Про вибори народних депутатів України", зареєстрованому у Верховній Раді України 8 квітня ц.р.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук