Помічникам народних депутатів дозволили роботу за сумісництвом і свій бізнес

Верховна Рада дозволила помічникам-консультантам народних депутатів працювати за сумісництвом і не передавати на час роботи в парламенті іншим особам свої підприємства та корпоративні права. Відповідний законопроект депутати ухвалили у вівторок, 3 грудня, його підтримав 321 народний депутат.

Згідно з документом, вимоги статті про запобігання конфлікту інтересів у зв’язку з наявністю в особи підприємств чи корпоративних прав не поширюватимуться на помічників-консультантів народних депутатів, працівників секретаріатів голови парламенту, його першого заступника та заступника, працівників секретаріатів депутатських фракцій у Верховній Раді.

На них також не поширюється вимога антикорупційного законодавства передавати іншим особам належні їм підприємства й корпоративні права.

Таким чином, законопроект вносить зміни до статей 25 і 36 закону про протидію корупції, згідно з якими помічників-консультантів народних депутатів виключають зі списків посад, на які поширюється антикорупційне законодавство в частині поєднання роботи.

Нагадаємо, 3 грудня Верховна Рада також скасувала державну монополію на виробництво спирту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук