Наслідки обстрілу зупинки в Донецьку і події після нього: відео
Відео до теми
До теми
- Спостерігачі ОБСЄ вирушили в Донецьк на місце попадання снаряда на зупинці ZAXID.NET
- У Донецьку внаслідок потрапляння снаряда в трамвайну зупинку загинули 13 осіб ZAXID.NET
- У Міноборони підтвердили обстріл терористами зупинки в Донецьку ZAXID.NET
- Спостерігачі ОБСЄ вирушили в Донецьк на місце попадання снаряда на зупинці ZAXID.NET
- Обстріл зупинки у Донецьку кваліфікували як теракт ZAXID.NET
- Яценюк поклав відповідальність за обстріл зупинки в Донецьку на Росію ZAXID.NET
- У Донецьку привселюдно побили полоненого українського «кіборга» (відео) ZAXID.NET
Сьогодні зранку снаряд терористів влучив у зупинку громадського транспорту. Врезультаті цього інциденту загинуло від восьми (за даними української влади) до тринадцяти (за даними терористів з ДНР) осіб.
На місце події поїхали спостерігачі від ОБСЄ.
Крім того, терористи привели на місце події одного з полонених захисників донецького аеропорту («кіборгів») а жителі міста привселюдно жорстоко побили його в присутності російських журналістів.
Спершу інформація про обстріл була суперечливою: одні джерела стверджували, що снаряд потрапив в кінцеву зупинку трамвая №3, а згодом з’явилася інформація, що снаряд потрапив у тролейбус.
Як згодом пояснили читачі ZAXID.NET, територія, на якій трапився інцидент, розташована між трамвайною зупинкою з одного боку і тролейбусною – зі зворотного.
На відеохостингу YouTube відео датується вчорашнім днем, але в компанії Google, якій належить YouTube, раніше пояснили, що причиною неправильного зазначення дати появи відеоролика є збій під час кодування відео в формат MPEG-4, вихідні бібліотеки якого містять глобальну помилку. Йдеться про константу, яку використовують програмісти для того, щоб компенсувати різницю між «часом по Макінтошу» і «часом по Unix». Константа дорівнює кількості секунд між датами 1 січня 1904 та 1 січня 1970 року. При цьому у вихідних кодах бібліотек MPEG-4 вона вказана неправильно – 2082758400 секунд замість 2082844800. Різниця між правильним і неправильним значеннями - 86400 секунд - складає якраз добу, повідомив програміст Google Анатолій Воробей, якого цитує Newsland.