Нацполіція створила комісію з контролю за виконанням антикорупційної програми

У Національній поліції створена комісія з контролю за виконанням заходів, передбачених Антикорупційною програмою відомства. Про це повідомили в департаменті комунікації НПУ.

До її складу увійшли представники кількох підрозділів, відповідальних за виконання положень програми. Очолив комісію заступник голови Національної поліції – керівник апарату, полковник поліції Костянтина Бушуєва.

«Наказом Національної поліції України утворено Комісію з координації та моніторингу виконання заходів, передбачених Антикорупційної програмою Національної поліції України», – сказано в повідомленні.

Комісія створена відповідно до закону «Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки».

Мета її створення – визначення пріоритетів антикорупційної політики Національної поліції України, і, крім цього, координація та моніторинг заходів, передбачених Антикорупційної програмою Нацполіції.

Зазначимо, раніше голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе заявила, що реформу поліції можуть звести нанівець рішення судів про поновлення на роботі працівників МВС, які не пройшли переатестацію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук