Нацполіція замінить автомати Калашникова на німецькі MP5

Рішення про закупівлю німецьких пістолетів-кулеметів МР-5 вже прийнято

СуспільствоЮрій Братюк, 25 березня 201912070
Різні модифікації МР-5 ще з 1966 року використовує німецька поліція.

Національна поліція вирішила відмовитися від використання автоматів Калашникова і закупити натомість німецькі пістолети-кулемети МР5.

Про це в інтерв'ю газеті «Сегодня» розповів глава Нацполіції Сергій Князєв.

«У нас амбітна мета - на 90% відмовитися від традиційних автоматів Калашникова, пістолетів Макарова, ТТ, замінивши їх сучасною європейською зброєю. Непрофесіонали часто запитують, чи виправдано це, з огляду на значні запаси АКМ і боєприпасів до них. Відповідаю: виправдано. І вже прийнято рішення про закупівлю німецьких пістолетів-кулеметів МР-5, якими буде забезпечено кожен патрульний наряд», - сказав він.

Князєв підкреслив, що МР-5 найкраще підходить саме для поліцейських функцій.

«Простіше кажучи, автомат Калашникова створювався для військових, щоб вбивати. У поліції інші завдання. Перед нами не вороги, а правопорушники. Наше завдання - зберегти життя злочинця і зберегти власне», - підкреслив глава Нацполіціі.

Він також зазначив, що підрозділи поліції в зоні операції Об'єднаних сил не перейдуть на оснащення німецькими пістолетами-кулеметами.

Варто зазначити, що різні модифікації МР-5 ще з 1966 року використовує німецька поліція. Нині зброя використовується правоохоронними органами та загонами спеціального призначення у понад 50 країнах світу. Належить до найпоширеніших пістолетів-кулеметів у світі.

Перевагами MP-5 вважають високу надійність та потужність, можливість використання прицілів різних типів, глушника і бойового ліхтаря розширює можливості зброї. Зброя легко розбирається для чищення й змащування.
Серед недоліків - високий рівень розсіювання куль та віддачі, чутливість до забруднення, довга процедура перезарядки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук