Новообраний мер Вроцлава Яцек Сутрик вперше відвідав Львів

Міські голови Львова та Вроцлава домовились про спільні освітні та культурні проекти

СуспільствоК.Р., 1 грудня 20186080
Новообраний мер Вроцлава Яцек Сутрик вперше відвідав Львів
фото ЛМР
Міські голови Львова та Вроцлава обговорили подальшу співпрацю між містами

Новообраний мер Вроцлава Яцек Сутрик вперше відвідав Львів з офіційним візитом. Як повідомили у прес-службі Львівської міської ради, у суботу, 1 грудня, відбулась зустріч Яцека Сутрика з міським головою Львова Андрієм Садовим.

Міста-партнери домовились про реалізацію спільних освітніх, спортивних та культурних проектів. Також міські голови обговорили питання міських бюджетів. Яцек Сутрик доповнив, що Вроцлав у наступному році буде мати більший міський бюджет, ніж у 2018 році.

«Наш бюджет у 2019 році також буде більшим, але цього не достатньо. Тому ми активно працюємо з коштами Європейського банку реконструкції та розвитку, з Європейським інвестиційним банком», - додав Андрій Садовий.

Перший візит міського голови Вроцлава Яцека Сутрика до Львова

Мер Вроцлава розповів, що зараз у його команди три ключові завдання: питання громадського транспорту в місті та комунікації, (тут місто Вроцлав також буде користуватись коштами Європейського інвестиційного банку, як і Львів), питання будівництва нового житла та ревіталізації, а також питання екології.

«Це три ключові напрямки до вирішення, які є переді мною та командою. Наше завдання — щоб містом їздило менше приватних машин, а мешканці більше користувались послугами громадського транспорту. Ми також плануємо активно продовжувати співпрацю з містами-партнерами. Радію від нашої ефективної співпраці зі Львовом. Для нас це дуже важливо», - зазначив мер Вроцлава.

Зараз у Вроцлаві проживає до 100 тис українців і, за словами Сутрика, для влади Вроцлава важливо, аби вони могли сповна користуватись усіма послугами та зручностями міста.

«Середовище вищих навчальних закладів гарно реагує на співпрацю між нашими містами. Інтеграція відбувається дуже добре. Гарні обміни досвідом і між студентами. Ми зараз напрацьовуємо спільні спортивні та культурні проекти. Нам важливо, щоб ця співпраця розвивалася», - додав Яцек Сутрик.

Нагадаємо, 15 листопада у Вроцлавському університеті відкрили пам’ятну таблицю Митрополиту Андрею Шептицькому. У цьому Університеті Митрополит Андрей Шептицький навчався протягом 1884−1887 років. На пам’ятній таблиці зображений портрет молодого Митрополита Андрея Шептицького та розміщений текст українською, польською й англійською мовами.

Вроцлав є містом-партнером Львова. Цього року у Львові в центрі міста встановили бронзову статуетку вроцлавського гнома, який є символом цього міста.

Нагадаємо, Яцека Сутрика обрали міським головою Вроцлава під час місцевих виборів у жовтні 2018 року, отримавши більше 50% голосів містян у першому турі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук